Jesteś tutaj
Strona główna > Referencje

Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie

Pan Łukasz Ptak był zatrudniony w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie od stycznia do kwietnia 2016 roku na stanowisku Opiekun Klienta.

Do jego obowiązków należało m.in. budowanie właściwych kontaktów i relacji z klientami, znajomość bieżącej oferty firmy, znajomość systemu CRM oraz schematów rozmowy, realizacja wyznaczonych planów miesięcznych.

Pan Łukasz Ptak wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Dał się poznać jako świetny organizator. Bardzo dobrze sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i umiejętności pracy w zespole. Jest osobą ambitną i nie boi się nowych wyzwań.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Łukasza Ptak jako doskonałego pracownika.

Elżbieta Dąbrowska

Idea Bank S.A.

Pan Łukasz Ptak zatrudniony był w Biurze Contact Center Idea Bank w okresie od września 2014 roku do stycznia 2016 roku. Od września 2014 roku do stycznia 2016 roku pracował na stanowisku Opiekun Klienta. Od lipca 2015 awansował na stanowisko Starszego Opiekuna Klienta, a następnie w grudniu na Specjalistę ds. Obsługi Klienta Biznesowego. Osiągane wyniki oraz zaangażowanie Pana Łukasza Ptaka w pracę  na tym stanowisku były przez kierownictwo oceniane bardzo wysoko.

W ramach swoich obowiązków służbowych na stanowisku Opiekuna Klienta przeszedł przez wiele etapów kariery i dostosowywał swoją pracę do następujących zmian i procedur. Zajmował się telefoniczną obsługą klienta kredytowego oraz inwestycyjnego. Jeśli chodzi o klienta inwestycyjnego do obowiązków pana Łukasza Ptaka należało telefoniczne rozpoznanie potrzeb oraz opieka nad klientem do momentu spotkania z doradcą w oddziale banku. W ramach obsługi klienta kredytowego (sektor MŚP) oprócz wzbudzenia i rozpoznania potrzeb do obowiązków pana Łukasza Ptaka należało także przygotowanie wraz z klientem pełnoprawnego wniosku kredytowego. Do stawianych przed nim celów podchodził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Chętnie i aktywnie uczestniczył w procesie wdrażania i szkolenia nowych pracowników biura.

Reasumując, możemy gorąco polecić pana Łukasza Ptaka jako osobę pracowitą, całkowicie oddaną pracy, sumiennie wypełniającą swoje obowiązki. Osiągane przez pana Łukasza Ptaka wyniki oraz podejście do swoich obowiązków lokują go w wąskim gronie najlepszych pracowników Biura Contact Center.

Arkadiusz Walczak

Kierownik zespołu Inwestycyjno-Kredytowego Idea Bank S.A.

Polska Agencja Prasowa S.A.

Redaktor Łukasz Ptak uczestniczył w obsłudze konferencji prasowych i innych wydarzeń. Pisał samodzielnie depesze o tematyce gospodarczej. Wykazał się dużą znajomością tematu, zaangażowaniem i kreatywnością.

Mirosław Harasim

Zastępca Redaktora Naczelnego

Radio Plus Kielce

Pan Łukasz Ptak jako student Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w roku akademickim 2011/2012 współpracował z Radiem Plus Kielce.

Miesięczną praktykę odbył w jednym z najważniejszych działów stacji radiowej – Redakcji Informacji. W tym czasie dał się poznać jako sumienny i kreatywny praktykant. Poznał podstawy pracy dziennikarza radiowego, komputerowy montaż dźwięków, sztukę pisania informacji oraz sposób prezentacji wiadomości. Wszystkie zlecone prace i zadania wykonywał starannie i rzetelnie.

Piotr Michalec

Zastępca Redaktora Naczelnego

TVP Kielce

Oświadczam, iż Łukasz Ptak w ramach projektu „PROGRES – Program rozwoju: Gospodarka – Edukacja – Sukces” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej odbył praktyki w redakcji TVP Kielce. W okresie od 01.12.2011 r. do 20.02.2012 r. pełnił obowiązki reportera. Współpracę oceniamy pozytywnie. Łukasz Ptak wywiązywał się z powierzonych zadań i aktywnie uczestniczył w „życiu” redakcji.

Elżbieta Dziewięcka-Mąkosa

Redaktor z p.o. z-cy Kierownika

Prokuratura Rejonowa w Busku-Zdroju

Pan Łukasz Ptak w trakcie odbytego stażu zapoznał się z charakterem pracy w Prokuraturze Rejonowej w Busku-Zdroju. Zlecane jemu zadania wykonywał dobrze, z dużym zaangażowaniem, jest osobą punktualną, o dużej kulturze osobistej, taktowną i zdyscyplinowaną. We właściwy sposób odnosił się do przełożonych, interesantów i stron postępowań, dokonywał prawidłowych analiz i wyciągał właściwe wnioski.

W trakcie całego stażu, niewątpliwie doskonalił swoje już duże umiejętności, wykazywał inicjatywę i troskę o dobro instytucji. Jego zdolności, cechy osobiste niewątpliwie predestynują go do pracy w administracji państwowej. Zdobyte doświadczenie, samodokształcanie  się i pogłębianie wiedzy pozwalają przyjąć, że Pan Łukasz Ptak znajdzie stałe zatrudnienie zgodne z jego oczekiwaniami i możliwościami.

mgr Anna Skorupa

Zastępca Prokuratora Rejonowego

Top