Jesteś tutaj
Strona główna > Felieton > Hello world!

Hello world!

Hello world

Wydanie drugie, poprawione…

Dlaczego? To właśnie drugie – i mam nadzieję – ostateczne podejście do tego by zacząć swoją przygodę z prowadzeniem swojego serwisu w sieci.

W założeniu ma to być nie tylko moja wizytówka w sieci z informacjami o mnie. Ma to być również platforma do tego by dzielić się z tytułowym światem tym jakie mam zdanie na to co dzieje się wokół nas.

Kim w ogóle jestem?

Dobre pytanie… jestem z wykształcenia dziennikarzem. Z zawodem było mi dane zapoznać się w kilku redakcjach. Pod okiem ludzi, którzy wykonują ten zawód z ogromnym zaangażowaniem i pasją udało mi się nauczyć warsztatu. Nie wykonuję jednak tego zawodu obecnie. I właśnie z tego powodu zdecydowałem się na uruchomienie tej strony. Żeby w jakiś sposób móc uzewnętrznić się z tym co mnie porusza, interesuje i zastanawia.

A prywatnie? Mam na imię Łukasz (czego nie trudno się domyślić sądząc po adresie strony i jej nazwie) i mam – obecnie – 26 lat. Wiele rzeczy mnie interesuje, ale ze względu na mój zawód uwielbiam politykę. Nie, nie planuję jednak w nią wejść… Lubię ją obserwować, poznawać i rozumieć, a przynajmniej się staram. Nie jest bowiem ważne na kogo ktoś oddał swój głos w wyborach powszechnych, a to czy oddał go świadomie i na właściwą osobę. Poza tym uwielbiam spędzać czas wolny na szeroko pojętym nic nie robieniu. Wchodzi w nie słuchanie muzyki, oglądanie ulubionych programów w telewizji, czy też długie spacery bez celu. Mam jednak nadzieję, że obecnie pochłonie mnie jeszcze poznawanie sieci i kontakt z internautami. Jeśli już o tym mowa, to…

… bądźmy w kontakcie!

Jeśli kogoś zaciekawiłem tym projektem, to zapraszam do śledzenia strony. Jestem również otwarty na bezpośredni kontakt i tym samym zapraszam do kontaktu (tutaj). Zachęcam również do zabierania głosu w odniesieniu do publikowanych materiałów. Wiadomo, że każdy może mieć inne zdanie na dany temat, może warto zatem poznać zdanie kogoś innego?

Dodaj komentarz

Top

%d bloggers like this: